Podima Taşları

Podima taşı kaplama yapımında gerek tek yapıştırılarak gerekse fileli hazır bir şekilde veya serbest serilerek projelerde kullanıma sunulmaktadır. Podima Taşı daha çok beyaz ve siyah renkli olak kullanılır.

Mekanlarınızı doğal podima taşı ile farklılık yaşatabilirsiniz. podima taşlarının bir çok renkleri doku ve özellikleri ile her mekanda şık ve estetik kazandırmaktadır.

 Podima Taşları gerek iç gerekse dış mekanda yürüyüş yoları , kapı önü avm içi , saksı kenarı ve akvaryum ve gibi bir çok alanda doğal ve cilalı olarak kullanıldığı alaan şıklı ve estetiklik kazandırmak için kullanılır.

Podima taşları dış mekanda kapı girişlerinde uygulamlarının yanı sıra iç mekan dekorasyon projelerindede mimar ve mühendis arkadaşların projeye dahil ettiği taşlardandır. Podima Taşları ile istediğimiz şekil motif desenleri yapabiliriz podima taşları doğal taş olmakla birlikte sağlıklı şık ve estetik görsel içinde kullanılır.

Podima taşları uygulama olarak oldukça zor uygulamalardan bir tanesidir. podima taşları ile motif ( şekil ) vermek için profil kullanılmalıdır.